Internetowe Forum Policyjne

Glino Pomóż sobie sam... ! 

logo
. Witamy na Internetowym Forum Policyjnym  !    
.
.
.
Menu główne
.
Strona Główna
Forum
Regulamin i RODO
Przepisy dla policjantów
Dodaj news
Do pobrania
Linki WWW
Bank Niebieskiej Krwi
IFP Pomaga
Czat IFP
Szukaj
Księga Pamięci

Zaloguj
.

Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Szukaj
.

.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
prusak
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 21 Lis 2006 - 20:09
Moderator

Zawód: b.glina - ob.emeryt co niczego nie zmienia
No i… Co ja mam powiedzieć?… Nie rozumiem nic… albo Wy jesteście tak „zapętleni”, że aż strach…

Pablo M
Cytat:
dla podniesienia ciśnienia tabloidalnego to jest zwykłe draństwo
jednak rozmawianie przez dziennikarza z osobą przeżywająca tak silne i niekontrolowane emocje
dziennikarz to nie policjant, któremu prawda ucieka z każdą godziną śledztwa i dziennikarz powinien uszanować ból, gniew, bezradność matki a nie je wykorzystywać i przy okazji je podsycać, pogłebiać

przy okazji pada wiele bezpodstawnych oskarzeń, niezasłużonych epitetów, których z kolei powinien oszczędzić policjantowi i jego rodzinie

prawda moralna której powinie szukać dziennikarz przy takich zdarzeniach przychodzi po pewnym czasie, kiedy uczestnicy zdarzeń wyjdą z szoku

Zgadzam się z tym co napisał Pablo M… przepraszam, że nie przytaczam całości… Zgadzam się, ale mam jedno na uwadze… Dziennikarz to taki sam zawód jak policjant… Każdy z nich dąży do jakichś celów… Dziennikarz, chce złapać „newsa”… policjant goni "statystykę"… bo za to są rozliczani… Nie chcę powiedzieć, że być może strzał padł właśnie w pogoni za „statystyka”… Zaznaczam to wyraźnie, żeby mi ktos znowu nie „przyładował”…

Jermak
Cytat:
prusak - szczególnie mi przykro to stwierdzać ale wierzę w to co piszą mario i dzielnicowy... W tym zawodzie (jak wszędzie) nie brakuje idiotów, którzy dla kasy albo z powodu fałszywie pojmowanej misji zawodowej robią takie albo i gorsze rzeczy.

Ja miałem przyjemność z różnymi dziennikarzami… Na pierwszy rzut oka hiena… I gdybym nie rozmawiał… pewnie byłaby to hiena… dla mnie… Po rozmowie dowiadywałem się… że niekoniecznie tak musi być… A materiał wyjściowy przechodził ludzkie wyobrażenie… I poszedłby w tzw. publikę… gdybym nie rozmawiał… Dlatego jestem ostrożny w ferowaniu tak drastycznych opinii… Poza tym… szacunek dla zawodu…
Kto z szanownych krytyków moich słów był uprzejmy rozmawiać z dziennikarzem… na tematy drastyczne… dotyczących własnych spraw i spraw innych policjantów i ludzi? Ja rozmawiałem… i wiem, że dobra rozmowa, uczciwa… zmienia poglądy na temat... i dziennikarzy... i o dziennikarzach...… Tam nie ma hien… są tylko ludzie niedoinformowani… poszukujący możliwości weryfikacji posiadanych informacji…
Czy ktoś z was wziął pod uwagę fakt, że dziennikarz może dysponować informacją jednostronną od rodziny i kumpli postrzelonego? Jaka to jest – w swej wymowie informacja? Jak korzystna dla policjanta i Policji?... To źle, że próbują dotrzeć do źródła? Dobrze… i dobrze… być może , że nie dotarli… Mówię „być może”… bo różne rzeczy się dzieją na tym świecie…

oskar111
Cytat:
A ty co??? bronisz tych hien??? A MOŻE SAM NIĄ JESTEŚ???
Sam wypisujesz bzdury a do innych się czepiasz. ZAMILCZ NA BOGA!!!

Nie zamilczę... I Boga to Ty nadaremno nie wzywaj... bo to nie ta okazja... Nikogo nie bronię… Ja tylko próbuję namówić do wyzbycia się pochopnych sądów… bo ich wypowiadanie może być po prostu nieuzasadnione i niesprawiedliwe… Może być odebrane jako niepotrzebny atak… Zawsze wychodziłem z jednego założenia… Skoro chcę być szanowany… skoro chcę, by moja profesja była szanowana, to muszę szanować innych i próbować ich zrozumieć… Nawet jeżeli ich opinie są dla mnie krzywdzące…

Ands
Cytat:
Nie gniewaj się Prusaku ale twój post dla mnie bardzo dziwny. Jestem bardzo prostym człowiekiem i brak mi twojego doświadczenia oraz wiedzy ale naszła mnie taka myśl. Zakładasz temat Dlaczego tak się nie lubimy? a następnie obrażasz Mario68 i dzielnicowego31. Nie wiem skąd wzieli te informacje ale pisanie w stylu
Cytat:
Wpisałeś sobie zawód "police"... Obawiam się, że to nie zawód. a miejscowość pod Szczecinem... skąd patrzysz na olsztyńską Policję...
oraz
Cytat:
Dzielnicowy31... jesteś pewny, że zachowania dziennikarzy były aż tak niedopuszczalne?... Czy to tylko tworzenie atmosferki, bo pojawili się?...
ale tak jak poprzednicy jestem w stanie w to uwierzyć. Tak sobie pomyslełem, że swoje uwagi mogłeś wysłać na PW i tak albo to potwierdzić albo je zdementować. Tak sobie pomyslełem, że może twój post jest wynikiem jakiejś nieprzemyslanej decyzji bo chyba nie chodziło Ci o
Cytat:
Powiedzcie:
Dlaczego tak się nie lubimy?
Dlaczego z realu przenosimy tu fobie i napięcia wyładowując się na sobie?
Czy dyskusja polega na tym, żeby sobie wzajemnie do... lić?
Czy chodzi o to, by wykazać kto jest większym burakiem?
Czy na tym Forum musi być jak w firmie - z podziałami i wynikającymi z nich uprzedzeniami?
Czy naprawdę jest tak mało napięć w robocie, że tu na Forum trzeba sobie jeszcze podnieść poziom adrenaliny, gnojąc się wzajemnie... jakby gnojenia mało było na codzień w realu?
Powiedzcie... Dlaczego?...
ze swojej strony mogę dodać tylko to, że nie odezwe się już w tym temacie i jakiekolwiek przepychanki z moja osobą są bezcelowe. Momi wszystko i tak Was kocham i pozdrawiam.

Ands… a czemu niby mam się gniewać? Sądzę, że zbyt emocjonalnie podszedłeś do sprawy… Właśnie przykład z hienami jest dobrym przykładem na formułowanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego się nie lubimy… Przecież Tu… na forum też są dziennikarze… Może warto pozostawić ocenę zachowań dziennikarzy - dziennikarzom, którzy piszą tu na tym forum… Jermak już coś powiedział… i poniekąd mnie wyprostował… ale, ja – jak powiedziałem – nie mam tak jednoznacznej oceny… mimo wszystko… i powtórzę: tak jak policjant za „statystyką”, tak dziennikarz za „newsem”…
A temat założyłem… bo denerwują mnie pochopne sądy i opinie… Bo denerwuje mnie to, że koniecznie trzeba zachowywać się według zasady: jeśli wszedłeś między musisz krakać jak i one…
Przepraszam… ja lubie krakać w stadzie… a le z sensem… a nie dla taniej popularności... czy wyładowania własnych emocji... argumenty... argumenty... a nie zasada: jedna pani powiedziała drugiej pani...

Kkkazekk
Cytat:
Nie jestem Policjantem i nie pracuje w zadnych służbach , zycze strzelającemu dużo sily w okresie gdy różni badacze bedą się zastanawiać przez kilka miesięcy czy zrobił dobrze czy zle .

Ja tez życzę temu policjantowi tego samego… I jak czytam prasę dziennikarze jednak są jednak razem z nim… To co są to hieny?… Czy nie?...

Żbik

Cytat:
Wolałabym nie pracować z takimi ludźmi... ale nie jest to raczej możliwe, bo większość naszego społeczeństwa lubi czytać takie rzeczy, oglądać relacje z pierwszej linii fronu, więc nie ma szans, żeby tacy dziennikarze przestali istnieć. Oni poprostu zarabiają dużą kasę i podbijają oglądalność. Możemy się oburzać, ale to nic nie zmieni.
Policjanta mi szkoda, ale co mu z mojego współczucia. Czasami wstydzę się, że jestem dziennikarzem, ale co to da, że uniosę się honorem i zmienię zawód? Wtedy na polu walki rzeczywiście zostaną same hieny.

Jezuuu… Żbiku... zgadzam się z Tobą... z iloma ludźmi wolałbym nie pracować?… Ale to są jednostki mimo wszystko…;
Od siebie dodam jeszcze, że ja mam to szczęście, że nie muszę z takimi ludźmi pracować… Ale też warto pamiętać, że to są jednostki, które psują smak życia… smak pracy… Nie ma się czego wstydzić…
Gdyby było tak, że trzeba się wstydzić to policjanci nie wychodziliby do służby… bo np. generał siedzi w pierdlu… paza tym wystarczy poszperać w tematach tego forum…ile "fajnych gliniarzy się zdarza"...

Margeritka
, takie tematy już były… z tymi tytułami…
I na koniec... Mario 68… nie gniewaj się na mnie… nie było tu nic z tych rzeczy, o które możesz mnie podejrzewać…. Po prostu dałeś dobry pretekst swoim… postem do tego, by na coś zwrócić uwagę… I nie ważne czy zgadzamy się… Ważne, że lubimy się…
Wszędzie... w każdym zawodzie zdarzają sie szczury, hieny, szakale, młode wilczki... i wyleniałe tygrysy... Puszczanie oczka

Krócej Prusak, krócej! Mniej liter właściwych Puszczanie oczka bo diakrytyczne są wporzo! - tajemniczy moder Szeroki uśmiech

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
escobarOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 21 Lis 2006 - 22:29

Zawód: milicjant
Status: Offline
Prusak!
bzdury klepiesz, aż żal słuchac, przepraszam, czytac.
znam osobiście policjanta który strzelał i dziennikarza który te bzdury w Fakcie napisał. nie jedna flaszkę z nim wypiłem. po tym artykule zadzowniłem do niego i powiedziałem mu że od dzisiaj jesteśmy na Pan. takich bzdur i głupot nie czytałem (słyszałem) od czas, gdy wróciłem o 5.00 do domu pijany cały wyśminkowany i wypachiony i powiedziałem, że na robocie byłem z soboty na niedziele.
a tak na poważnie to największa szuja dziennikarska w tym regionie. zrobił tak w szpitalu, bo wiem to od niego osobiscie. dzisiaj z nim rozmawiałem. podawał się za psychologa, a teraz czatuje pod blokiem chłopaka, żeby mu zdjęcie zrobic ( a mieszkam obok w klatce, więc widzę) i zeby wydrukowac w Fakcie np. od hsał;em "O TO ZABÓJCA".
mienisz się pod nazwa "były policjant" ale prosze przestań ujmowac innym POLICJANTOM, bo obawiam się ze jedynych złodzei widziałes tylko w Panoramie.
pomysl ile razy strzelałeś w zyciu na ulicy, bo ja przez 7 lat słuzby kilkanaście ( ten chłopak tez) i nie dlatego ze jestesmy nadgorliwi, ale dlatego że duzo pracujemy.
pzdr dla Prusaka

MargeritkaOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 00:30

Staram się nie uogólniac , nie wrzucać wszystkich do jednego worka i ..szanuję wszystkie zawody świata Puszczanie oczka , ale...

prusak napisał(a):
Tam nie ma hien… są tylko ludzie niedoinformowani… poszukujący możliwości weryfikacji posiadanych informacji…

....nie postawiłabym znaku równości pomiędzy tymi dwoma zdaniami podrzędnymi.

Tzn dla mnie dziennikarze dzielą sie na :

*tych byc może niedoinformowanych ale poszukujących mozliwości weryfikacji posiadanych informacji

*oraz hieny, czyli takich, którzy nie dość, że są niedoinformowani - to nawet nie poszukują mozliwości weryfikacji w/w informacji

Natomiast to zdanie:

prusak napisał(a):
Czy ktoś z was wziął pod uwagę fakt, że dziennikarz może dysponować informacją jednostronną od rodziny i kumpli postrzelonego? Jaka to jest – w swej wymowie informacja? Jak korzystna dla policjanta i Policji?... To źle, że próbują dotrzeć do źródła?

...daje sporo do myslenia i cos jest na rzeczy

Prusak ..Ty jak zwykle musisz zburzyc spokój w mojej poukładanej głowie.. Puszczanie oczka
Ale rzeczywiście w tym zdaniu jest sporo racji....
Czyli jak zwykle każdy kij ma dwa końce....

A propos:

Cytat:
Margeritka, takie tematy już były… z tymi tytułami…

Jakiś odnosnik albo link na przyszłośc mogę prosić Zakłopotanie .. Puszczanie oczka

BurekOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 09:04
selekcjoner kadry piłkarskiej IFP

Escobar musisz chyba byc Szeryfem na Dzikim Zachodzie skoro piszesz że w ciągu 7 lat służby strzelałeś na ulicy kilkanaście razy.Czyli wszystkie przypadki użycia broni przez Policjantów w ciągu 7 lat to TY?

Darek Samul

prusak
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 09:31
Moderator

Escobar... Nie czytuję Faktu...i niestety nie czytałem artykułu... A szkoda... Płacz lub wielki smutek
Ale to i tak niczego nie zmieni w moim podejściu do sprawy.
Nie wiedziałem, że w Twojej osobie mamy w regionie takiego fachowca od strzelania... Szeroki uśmiech Kilkanaście razy w ciągi siedmiu lat... No popatrz... Niejasność I ja nic o tym nie słyszłem... To Ty naprawdę dobry jesteś... albo strzelasz bardzo po cichu... Szeroki uśmiech
Ja też strzelałem kilkanaście razy... i to nawet w ciągu roku, ale na strzelnicy... To się liczy, czy nie? Szeroki uśmiech
Przepraszam... za bzdury, które klepię... i obrażam Twoją inteligencję... ale zdarza się... i dobrze, że ktoś tak doświadczony jak Ty człowiekowi pomoże... Dzięki... Zakłopotanie
Wracając do rzeczy: Jeżeli masz na myśli dziennikarza, którego nazwisko znane jest wcześniej z Super Ekspresu, a teraz z Faktu... to powiem Ci, że różni ludzie źle o nim się wyrażają... A ja mam dobre zdanie o nim... mimo, że wredne artykuły pisze...
Mam dobre zdanie, bo po rozmowie albo "prostował" głupoty w swoich artykułach, albo ich nie publikował... Trzeba rozmawiać z dziennikarzami... nawet jak ich się nie lubi... To jest moje osobiste doświadczenie... życiowe... Jeżeli ktoś ma podobne niech się nim podzieli... Jeżeli nie, niech nie opowiada andronów... Po prostu...
A Ty Escobar też zastanów się dwa razy zanim raz coś palniesz... Bo palnąłeś chyba jednak... Wiesz dlaczego?.. Bo ja wiem o czym mówię... Szeroki uśmiech
Ty - tak mi się wydaje - nie bardzo...
Ja być może bzdury klepię... Jak Ci żal słuchać... to zamknij oczy... Puszczanie oczka

ringOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 09:32

Obserwowałem relacje mediów ogólnopolskich na temat tej sprawy i uważam, że jednoznacznie opowiedziały się w tej sprawie po stronie policji.
Nie stosujmy więc uogólnień na temat dziennikarzy, na podstawie zachowania łajdaka, który codziennie sprzedaje się, zdradzając własne sumienie. Jemu nie warto podawać ręki, tutaj popieram kolegów z Olsztyna.
Dziennikarstwo, to nie tylko zawód to powołanie. Szacunek dla tych, którzy o tym pamiętają na co dzień. Ja takich dziennikarzy znam.

ands
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 13:13
Nieśmiertelny Moderator

Zawód: wywiadowca
Ring tu nikt nie najezdza na dziennikarzy jaki twórce artykułu o tej sprawie bo sam napisałem wcześniej, że
ands napisał(a):
z informacji, która pokazała się w prasie, uzycie broni było zasadne i nie ma co do tego wątpliwości.
raczej ruszyła nas informacja, że jeden z nich próbował dostać się do naszego kolegi podając się za psychologa co potwierdziły już chyba 4 osoby. Wyobrażasz sobie w jaki sposób ten dziennikarz mógłby wykorzystać wiedzię uzyskaną w ten sposób. Może to dziwne ale po moim pierszym uzyciu broni byłem w takiej "euforii" (nie potrafie tego wytłumaczyć", że jak mój naczelnik spytał się mnie czy potrzebuje psychologa to jedyne co mi przyszło do głowy to powiedzenie "psychologa? nie! chyba wolałbym dziwkę" Te4raz to mnie strasznie bawi ale wtedy wyglądało to troche inaczej. Pozdrawiam.

ps. a miałem niepisać w tym temacie i jak ja teraz wyglądam #Silly

I patrzą na spódnice dziewczyn, które nie chcą ich znać

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
prusak
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 14:23
Moderator

ands napisał(a):

ps. a miałem niepisać w tym temacie i jak ja teraz wyglądam #Silly

I tak Ci nie uwierzyłem... A wyglądasz dobrze... Puszczanie oczka

Przeczytałem ten artykuł... w Fakcie...
Nie odniosłem wrażenia, by dziennikarz "najeżdżał" na naszego kolegę... natomiast przytoczył słowa matki postrzelonego...
Może to co napiszę faktycznie jest bzdurą kompletną... Ale w artykule brak jest jakichkolwiek słów stanowiących przeciwwagę dla słów wypowiadanych przez matkę postrzelonego... Brak... i tego braku nie nadrabia wypowiedź rzecznika...
Staram się zrozumieć dziennikarza... tego dziennikarza, bo miałem z nim swoje przygody... I też o nim kiedyś źle myślałem... On po prostu stara się obiektywizować... A że tak mu to wychodzi?...
I wcale go nie usprawiedliwiam, skoro chwycił się niezbyt dobrego sposobu - i w takim momencie - dotarcia do jakiegoś źródła... jakiejś informacji... ale daleki także jestem, by używać jakichkolwiek epitetów pod jego adresem... Mnie one tak łatwo nie przychodzą... do głowy... i nie przechodzą przez usta...
Intencje pewnie miał dobre... tylko wykonanie do d... i bulwersujące...

zomowiecOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 15:08

A co było w tym artykule o matce tego postrzelonego?

"Uważam, że już najwyższy czas, aby zacząć dosadnie mówić, że każdy – niezależnie od koloru skóry i narodowości – kto rzuca się na policjanta, próbuje utrudnić mu jego misję, jego służbę, atakuje go, powinien być przygotowany na to, że zostanie zastrzelony" - Leszek Miller

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
JermakOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 16:49

Zawód: diabli wiedzą
Rozmowa schodzi trochę na boczny wątek.

Policjant jest rozliczany z wyników.
Dziennikarz jest rozliczany z atrakcyjności materiału.
I jeden i drugi w pogoni za efektem zgubi czasem po drodze sens pracy. Nie chciałbym oceniać artykułu w "Fakcie", ale dziennikarz sam musi dokonać wstępnej oceny i selekcji materiału.
Ja w swojej pracy nie raz spotykałem się z wypowiedziami świadków, czy osób zainteresowanych jakąś sprawą, które od razu wydawały się dziwne, często głupie i wyjątkowo nieprawdopodobne. Do takich wypowiedzi trzeba podchodzić ostrożnie, a nie wierzyć we wszystko co nam ktoś naklepie do sitka lub kamery.

Często jednak właśnie takich wypowiedzi "redaktory" pragną, bo one podnoszą atrakcyjność materiału. A że prawda zostaje wtedy gdzieś z boku? A że ktoś przez to cierpi? Eeee taammm... Jakieś zrzędzenie... Ma być ciekawie i sensacyjnie!

Mario68Offline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 22 Lis 2006 - 23:54

Prusak szkoda że dzisiaj chyba nie widziałeś programu na temat Tragedii w Halembie gdzie o 22-ej z minutami w studiu siedział górnik ocalały z poprzedniej katastrofy, dziennikarze i jacyś z Ministerstwa oraz zabrano do studia kilkuletnią córeczkę tego górnika, miła dziewczynkę, u której tymi opowiadaniami i przypomnieniem o katastrofie jej ojca wywołano stan histerycznego płaczu, po co jej to przypominać PO CO!!!! I to było OK ze strony dziennikarzy, tak dziewczynka musiała to znowu przejść, dziecko kilkuletnie słucha opowiadań o 8 zmarłych górnikach. CHORA PARANOJA!!!

oskar111
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 23 Lis 2006 - 00:14

Zawód: policjant RD
Z tego co słyszałem chłopaki nie będą mieli problemów za nieuzasadnione użycie broni. I BARDZO DOBRZE!!! Chciałbym tylko aby ten gnój przez którego muszą się tłumaczyć przeżył i prorok się nim zajął. HIENY, MORDY W KUBEŁ!!! CHŁOPAKI ZROBILI CO DO NICH NALEŻAŁO! ZAJMIJCIE SIĘ AFERAMI POLITYCZNYMI A POLICJANTAMI KTÓRZY NARAŻAJĄ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ W IMIĘ OJCZYZNY!
Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
a prusak jeżeli nie jest hieną to się na mnie nie obrazi.
CHWDP- Chawała Wszystkim Dzielnym Policjantom

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MargeritkaOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 23 Lis 2006 - 00:30

Mario68 napisał(a):
w studiu siedział górnik ocalały z poprzedniej katastrofy, dziennikarze i jacyś z Ministerstwa oraz zabrano do studia kilkuletnią córeczkę tego górnika, miła dziewczynkę, u której tymi opowiadaniami i przypomnieniem o katastrofie jej ojca wywołano stan histerycznego płaczu, po co jej to przypominać PO CO!!!!

Zgadzam się:"PO co?"" Tyle, że chyba tatuś z mamusią musieli wyrazić na to zgodę...bo dziennikarze chyba nie wywlekli jej z domu siłą?

Każdy ma prawo odmówić wywiadów, uczestniczenia w programie telewizyjnym również z uwzglednieniem osób najbliższych...

prusak
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 23 Lis 2006 - 00:50
Moderator

Mario68 napisał(a):
Prusak szkoda że dzisiaj chyba nie widziałeś programu na temat Tragedii w Halembie gdzie o 22-ej z minutami w studiu siedział górnik ocalały z poprzedniej katastrofy, dziennikarze i jacyś z Ministerstwa oraz zabrano do studia kilkuletnią córeczkę tego górnika, miła dziewczynkę, u której tymi opowiadaniami i przypomnieniem o katastrofie jej ojca wywołano stan histerycznego płaczu, po co jej to przypominać PO CO!!!! I to było OK ze strony dziennikarzy, tak dziewczynka musiała to znowu przejść, dziecko kilkuletnie słucha opowiadań o 8 zmarłych górnikach. CHORA PARANOJA!!!

A to wina dziennikarzy, że dziecko znalazło się w studiu? Czy może jednak wina rodziców?
Ja skłaniałbym się jednak ku winie rodziców... Bez ich zgody dziecko nie znalazłoby się w studiu.
Poza tym ja nie wiem co tak naprawdę jest OK, a co nie jest OK... Ja tylko próbuję zrozumieć i nie staram się ulegać emocjom.... Wyrażam opinię, którą zawsze mogę zmienić... pod jednym warunkiem, że argumenty do mnie przemówią... a nie emocje...

sowaOffline
Temat postu: Olsztyn: policjanci postrzelili kierowcę w głowę  PostWysłany: 26 Lis 2006 - 00:25

Zawód: nadal funkcjonariusz, ale na szczęście już nie policjant
escobar napisał(a):
ile razy strzelałeś w zyciu na ulicy, bo ja przez 7 lat słuzby kilkanaście

Ty na pewno jesteś z tego warmińsko - mazurskiego Olsztyna ??? A może jednak z tego kole Częstochowy ??? Z tego co wiem to u nas nie ma strzelnicy wystylizowanej na ulicę - pomylić się więc tutaj nie mogłeś Puszczanie oczka

.....Bóg dał Wam jedną twarz, to po co dorabiacie sobie drugą......... HAMLET

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat