Internetowe Forum Policyjne

Glino Pomóż sobie sam... ! 

logo
. Witamy na Internetowym Forum Policyjnym  !    
.
.
.
Menu główne
.
Strona Główna
Forum
Regulamin i RODO
Przepisy dla policjantów
Dodaj news
Do pobrania
Linki WWW
Bank Niebieskiej Krwi
IFP Pomaga
Czat IFP
Szukaj
Księga Pamięci

Zaloguj
.

Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Szukaj
.

.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MierzuOffline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 07:40

Zawód: emeryt
Status: Offline
W związku z tematem " w KPP Białogard nei ma obwolut", podsunąłem pomysł aby założyć na tej stronce dział o nazwie dajmy na to "Pchli targ". W dziale tym byśmy wymieniali się drukami procesowymi, obwolutami, wąsami do akt, na zasadzie takiej, że jedna osoba by zgłaszała czego potrzebuje w swojej jednostce, a co ma w zamian. Następnie na PW lub emailem dochodziłoby do kontaktu zainteresowanych stron i przesyłalibyśmi pocztą specjalną między sobą druki. Może to da komuś tam gdzieś u góry do myślenia, że dystrybucja druków i materiałów wła o pomstę do nieba. Co Wy na to?

Ostatnio zmieniony przez Mierzu dnia 20 Lut 2008 - 08:21, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAXIM
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 08:06
Zbanowany

ja proponuje przeznaczyc jednego dzielnicowego z każdej jednostki i raz w miesiący brałby on wszystkie druki procesowe, wasy do akt, tusze, kabelki od telefonów,stare tasmy maszynowe ale jeszcze dobre,zapasowe klawisze do maszyn,stare mundury z których wyrośli koledzy ale jeszcze do uzytku, stare opony które zdjęto z radiowozów , które załapały sie na inne stare opony - ale jeszcze do jazdy! oraz inne rzeczy nadające sie do wymiany i....
jechałby na comiesięczna giełde policyjną gdzie inni jemu podobni dzielnicowi przyjeżdzali by jak co miesiąc wymienić zbędne rzeczy na niezbędne...np.

wasy do dochodzeń za dwie opony i klawisz E do maszyny...

albo

stara tasma do maszyny i dwie obwoluty akt za sprawnego powypadkowego koguta bez jednej żarówki...

albo

stara olimpijka rozmiar xl za dwie kabury parciane *jedna bez zapięcia i wycior...

itd...giełda mogłaby być w warszawie zeby wszyscy mieli mniej wiecej równą odległośc do pokonania...oczywiście Z DELEGACJĄ- OSOBOWYM KLASY DRUGIEJ..SŁUZBOWO..żeby nie było że bieda i na koszt własny...Puszczanie oczka

Franek1963Offline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 09:31

Zawód: już emeryt
MAXIM dlaczego dzielnicowego to Kierownik jednostki jest odpowiedzialny za takie sprawy i to on mam stworzyć stanowisko pracy , kat że ja proponuje żeby Kierownicy jednostek spotykali się raz w miesiącu na tym pchlim targu i wymieniali się zbędnymi przedmiotami na niezbędne w ich jednostkach
Tak poważnie to jeżeli faktycznie zabrakło tych obwolut TO JEST TO SKANDAL i należało by kogoś z tego rozliczyć.

slawmartorun
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 09:48

Głosuję za dzielnicowym. Obrotny jest i delegację za wyjazd na pchli targ weźmie.
Dawno się tak nie uśmiałem !

MAXIM
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 10:47
Zbanowany

Franek1963 napisał(a):
Kierownik jednostki jest odpowiedzialny za takie sprawy i to on mam stworzyć stanowisko pracy ,

buahahaha..ja tez się tak dawno nie usmiałem....

franek...|ZAPAMIĘTAJ :

jak czegos nie mozna załatwić,
nie da się
,nie ma mocy,
niewiadomo jak,
niewiadomo kim,
prawo niedookreśla,
stwarza się problem,
sprawa medialna
jest coś na rzeczy i nikt nic nie wie.....

to

TAKIE SPRAWY DAJEMY DZIELNICOWEMU Puszczanie oczka..

podejrzewam że w warsji hardkorowej dzielnicowy bedzie musiał sobie najpierw sam WYMIENIĆ coś za delegacje..wypisac ja podstemplować np. na przystani kajakowej PTTK i.....SAM SOBIE WYPŁACIĆ...hehehe...extrema w policji to normalka;)..

zycie na krawędzi..męska sprawa...

grego15Offline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 20 Lut 2008 - 11:03

Zawód: O miłosny coraz trudniej.
Mierzu po co Ty się kolego angazujesz w dodatkową robotę? Co Ciebie szeregowego pracownika obchodzi brak obwolut i wąsów do akt? Nie ma to nie ma. Tuszu też swojego do drukarki w robocie nie przynoś etc. Dlaczego mamy swoją asertywnością nadrabiać brak jaj, głowy na karku, pieniedzy (zresztą pewnie głupio wydanych) ze strony naszych przełożonych i ludzi odpowiedzialnych za takie sprawy? Intencje masz szlachetne ale naprawde to niemądry pomysł bo stwarza wrazenie ze w naszej firmie jest wszystko w porządku podczas gdy nie jest bo nie możesz wykonywac swojej podstawowej roboty z powodu trywialnych braków i zaniedbań ludzi więcej zarabiających i mniej robiących od Ciebie!!
POZDRO!!

MierzuOffline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 06:04

To tylko taki mój sarkastyczny pomysł Śmiech

ALIEN35Offline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 10:42

Zawód: były łowca ludzików
Hej?Trafiłem na jakiś bazar czy jak?No to mam ogłoszenie-zamienię dwie używane maszyny do pisania z mojej KPP na cokolwiek co mi się przyda!Cud rarytas kolekcjonerski te maszynki,jedna legutko uszkodzona jest bo jak sie wali w literki to jej "ó" wylata z dużym impetem!Oczekuję ofert zamiany! Śmiech

slawmartorun
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 11:50

Ja się wymienię na kompa pentium 60 z 1994 roku. Mało używany, ma tylko jedną wadę. Się wiesza. Nie ma z tym problemu. Reset przy użyciu butapirazolu i znów działa.
Ma same zalety. Po włączeniu jest czas umyć szklanki, wstawić i zagotować wodę, zaparzyć kawę i spalić fajkę. I już jest otwarty plik tekstowy.

brodaczOffline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 11:50

Zawód: policjant
Cytat:

Trafiłem na jakiś bazar czy jak?

Coś jakby. To ja w ramach wymiany barterowej oddam w dobre ręce fachowca lat 34, 13 lat służby, podinspektor, mózg mało używany, dodatkowo oferuję 2 ryzy papieru, dziurkacz i żarówkę 60 W w zamian za dobre słowo.

– Sytuacja finansowa jest taka, że bardzo proszę o zwolnienie mnie z odpowiedzi na ten temat. Prawdy i tak nie powiem, a kłamać nie chcę.

bobby70
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 12:01

Zawód: "uprzywilejowany"
Na Boga miłego! Mierzu coś Ty wymyślił? Daj sobie chłopie spokój z podobnymi pomysłami bo jeszcze jakiś "mądry" podchwyci Twój pomysł a wtedy zgroza! To też może być pewna forma protestu - dość myślenia za przełożonych i zapychania dziur z własnej kieszeni lub kombinowania druków po jednostkach.
Mierzu napisał(a):
To tylko taki mój sarkastyczny pomysł Śmiech

całe szczęście, że to napisałeś bo już się bałem...

Lżyć też trzeba umieć: http://ulub.pl/UBkII91gCu/andrus-i-wier ... -rydzykiem

ALIEN35Offline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 21 Lut 2008 - 13:45

Zawód: były łowca ludzików
Brodacz-to machniom!Biorę tego twojego inspektora z mało używanym mózgiem!Mam dla niego przeznaczenie-będzie mi gotował żarcie dla moich piesków z takiiimi pagonami to im będzie lepiej smakować Śmiech Do w/w maszyn dorzucam "dobre słowo" i tabletki na odrobaczenie(nadwyżkę miałem) Puszczanie oczkaa jak mnie kto przebije to i rolka S-taśmy się znajdzie!

guti_Offline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 02 Lut 2011 - 12:44

Temat niby upadł, pomysł był jak to sam autor zaznaczył sarkastyczny, ale myślę, ze taki temat przyda się jeśli chodzi o wymianę miedzy sobą umundurowania. Posty z informacją o rozmiarach jakie posiadamy do wymiany szybko zginą w wątku "wymiana umundurowania", więc osobny temat myślę, że będzie ok. Nie zawsze w jednostce znajdziemy osobę, z którą wymienimy się na potrzebne nam rozmiary.

Do naszej jednostki przyszło pismo, że 1/2 lutego mają policjanci jechać pobrać nowe umundurowanie. Ja dostałem nowe umundurowanie już jakiś czas temu, jak przyjmowałem się do firmy. I niestety wziąłem wtedy na sztukę parę rzeczy. Teraz powoli gonią nas, żebyśmy uzupełniali / wymieniali nowe mundury i mamy zacząć w nich pełnić służbę na ulicy (OPI). W związku z tym potrzebowałbym zamienić się:

Kurtka służbowa (letnia) // posiadam 86/167 // potrzebuję 110-118/185
Kurtka służbowa zimowa // posiadam 122/179 // potrzebuję potrzebuję 110-118/185
Czapka służbowa zimowa #X-mas // posiadam 57 // potrzebuję 58-60
Bluza (podpinka polarowa) // posiadam 122/179 // potrzebuję 110-118/185
Sweter służbowy // posiadam 96-102-182 // potrzbuję 104-110-182

1) * 110-118 - coś z tego przedziału, czyli 110, 114 lub 118
2) Mieszkam w woj. śląskim
3) Mundury nie używane ANI RAZU, tylko przymierzone.

Generalnie w kurtce zimowej i swetrze dam rade pełnic sluzbe, wiec tragedii nie ma, ale wiadomo, lepiej swoje rozmiary.

Proszę bez zbędnych komentarzy, że mogłem nie pobierać na sztukę itp itd. Nieważne. Jak ktoś ma coś na wymianę to proszę o PW!!

blueeOffline
Temat postu: Pchli targ  PostWysłany: 16 Mar 2011 - 17:56

Szanowna dyrekcjo i forumowicze ...proponuję, zalożyć dzial PCHLI TARG w tym też dziale można by bylo wstawić ogloszenie typu kupię - sprzedam. Napewno jest wielu z nas, którzy mają coś do sprzedania czy też czegoś poszukują. I co ważne.. gdzie jak gdzie,ale na naszym forum kupno czy też sprzedaż będzie bardzo bezpieczna. Rozważcie propozycję, myślę, że to dobry pomysl. Szeroki uśmiech

Taki temat - jak widać - jest tyle, że dziwnie zapomniany. Chociaż jest w nim stosunkowo "świeży" post. Wyszukiwarka szwankuje?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
GawełOffline
Temat postu: "Pchli Targ" elementy mundurowe i wyposażenie  PostWysłany: 16 Mar 2011 - 18:31

"Pchli targ" - szkoda, że o tym pomyśle nie wiedział KGP. Wczoraj, w trakcie videokonferencji padła propozycja naśladowania rozwiązań KSP w zakresie wymiany danych o źle dopasowanych nowych sortach mundurowych. Przecież system "Pchlego targu" "świetnie" się wpisuje w pomysł KGP co do "naprawiania" błędów naszego zaopatrzenia w kwestii wprowadzania źle dopasowanych nowych sortów mundurowych... Genialne!!! "Pchli targ" dla wszystkich...

Może już dalej nie rozwijajcie się i uszanujcie wolę bluee.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat