Internetowe Forum Policyjne

Glino Pomóż sobie sam... ! 

logo
. Witamy na Internetowym Forum Policyjnym  !    
.
.
.
Menu główne
.
Strona Główna
Forum
Regulamin i RODO
Przepisy dla policjantów
Dodaj news
Do pobrania
Linki WWW
Bank Niebieskiej Krwi
IFP Pomaga
Czat IFP
Szukaj
Księga Pamięci

Zaloguj
.
  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Szukaj
.


.

Komunikat administracyjny

W związku z wrogą działalnością automatów spamujących i ludzi rejestrujących się na portalu w celu wysyłania spamu, jesteśmy zmuszeni do wyłączenia automatycznej rejestracji na forum.
Każdy kto będzie chciał do nas dołączyć i zagościć w społeczności IFP, proszony jest o napisanie maila do administratora na adres poczta@ifp.pl 

W mailu należy umieścić 1. Nazwę (nick) jakiego chce się używać na forum - admin sprawdzi czy nie jest zajęty 2. Informację o zapoznaniu się z regulaminem IFP i jego akceptacją 3. Do założenia konta posłuży adres z jakiego napiszesz do admina


Z góry uprzedzamy, iż każdy list w innym języku niż nasz ojczysty, każdy egzotyczny adres ip, każdy adres mailowy znajdujący się w internetowej bazie spamerów, spowoduje odrzucenie prośby o rejestrację.

Nowych użytkowników przepraszamy za możliwe poślizgi w szybkości rejestracji, ale admin jest żywym człowiekiem i nie siedzi przy klawiaturze 24h / dobę.To jest temat:IFP Pomaga
Newsy opublikowane w tym Temacie.Zobacz wszystko

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc dla naszego kolegi z KPP Polkowice 109 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Jakub urodził się 14 kwietnia 2015 roku. Narodziny pierwszego dziecka to dla każdego rodzica najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu. Niestety radość rodziców nie trwała długo.

W 2018 roku synek naszego kolegi doznał pierwszego ataku padaczkowego. Kilkadziesiąt badań, które trwały ponad rok, w ostatnich dniach przyniosły ostateczną, dramatyczną diagnozę.

Lekarze stwierdzili u Jakuba Ceroidolipofuscynoze typu 2. W Polsce nie ma żadnych możliwości leczenia tej niezwykle rzadkiej choroby. Jedyną nadzieją jest terapia w klinice w Hamburgu.

Niestety koszty leczenia zostały oszacowane na kwotę 750 tysięcy euro rocznie, która w sposób oczywisty przekracza możliwości finansowe rodziców. Zwracamy się z ogromną prośbą

o pomoc w zebraniu środków potrzebnych, by uratować życie 4-letniego syna policjanta, który swoje życie poświęca, by nieść pomoc innym. Teraz on i jego rodzina potrzebują naszego wsparcia.

źródło.

Opublikowano: wtorek, 05 marca 2019
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Pomoc dla syna naszego kolegi z OPP w Rzeszowie 179 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Mieszko skończył niedawno 3 latka. Jest pod stałą opieką całego zastępu specjalistów: od kardiologa, przez fizjoterapeutę, po logopedę. Niestety, jego serduszko jasno daje do zrozumienia, że zaczyna brakować mu sił… Syn szybko się męczy, bardzo słabo przybiera na wadze, coraz częściej sinieją mu usta i rączki. Trzecia operacja (Fontana) musi się odbyć na wiosnę, a my chcemy, żeby przeprowadził ją polski lekarz pracujący w Niemczech. Najlepszy z możliwych, cudotwórca, Paganini dziecięcej kardiochirurgii - prof. Edward Malec z kliniki w Munster.

SiePomaga

 .

Opublikowano: sobota, 09 lutego 2019
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Policja Warszawa 192 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Kiedy okazało się, że po raz kolejny zostaniemy rodzicami była wielka radość. 3 tygodnie później przeżyliśmy najgorszy dzień w naszym życiu. Usłyszeliśmy od lekarzy, że mąż ma guza mózgu - mówi Daria, żona stołecznego policjanta. Zbieramy na jego operację.
Źródło1
Źródło2.

Opublikowano: wtorek, 02 października 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Pomoc dla Marka , który stracili dorobek życia w wyniku pożaru domu . 217 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

W dniu 16 września 2018 roku w godzinach nocnych doszło do groźnego pożaru domu wielorodzinnego w miejscowości Koszanowo pow. Świdwińsk.  Jednym z potrzebujących pomocy , jest nasz kolega Marek - funkcjonariusz KPP w Białogardzie . Marek w wyniku tego nieszczęsnego zdarzenia wspólnie ze swoją partnerką życiową oraz ich półtoraroczną córeczką stracili cały dorobek życia. Marek służbę pełni od jedenastu lat.

Możesz Pomóc.

Opublikowano: czwartek, 27 września 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Pomoc dla Sławka 189 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Asp. szt. Sławomir Cieślak ps. Bronek; to 36-letni policjant pracujący z Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie w Wydziale Ruchu Drogowego. Mężczyzna od 2 lat miał problemy żołądkowe związane w wrzodami. W trakcie leczenie okazało się, że przyczyna dolegliwości jest dużo poważniejsza - to rak żołądka. Sławek teraz czeka na chemioterapię. Alternatywne środki leczenia oraz miejsce w zagranicznej klinice to bardzo duże koszty, na które nie stać rodzinę Sławka. Stąd apel do wszystkich o pomoc finansową. Sławek chce walczyć o zdrowie i szanse życia dla siebie i swojej rodziny. Dzięki nam może się to spełnić. Nie bądźmy obojętni ! Pamiętajmy, że każda złotówka się liczy. Pomóżcie by Sławek mógł być mężem i ojcem jak najdłużej! 

Pomoc.

Opublikowano: środa, 22 sierpnia 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Pomoc dla ADAMA 257 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Pomoc dla Adama

A P E L o pomoc i wsparcie W imieniu naszego Kolegi aspiranta Adama Jaremowicza zwracam się z gorącą prośbą do Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa dolnośląskiego o rozpropagowanie treści apelu na swoich stronach internetowych oraz innymi dostępnymi kanałami wymiany informacji, w tym o rozesłanie apelu do pozostałych Zarządów Wojewódzkich NSZZ Policjantów w kraju. Jednocześnie za udostępnienie rachunku bankowego, za którego pośrednictwem będzie można uruchomić ogólnopolską zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanego – bardzo dziękujemy. Treść Apelu: W dniu 11 sierpnia 2018 roku asp. Adam Jaremowicz z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Śledczego Policji, podejmując w czasie wolnym od służby prace naprawcze przy swoim samochodzie uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległych oparzeń ok. 40% powierzchni ciała. Obecnie przebywa w Klinice Specjalistycznej w Siemianowicach Śląskich, gdzie czeka go długotrwała, kosztowna i bolesna rekonwalescencja. To bardzo rzetelny i oddany sprawie policjant, który swoją służbę rozpoczął wiele lat temu w Straży Granicznej. Adam jest silny i pogodny, zawsze znajdował czas, by pomóc innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Zwracamy się z gorącym apelem o wsparcie Adama w tej trudnej sytuacji życiowej. Wierzymy, iż w tej sprawie będziemy mogli liczyć solidarnie na wsparcie całej Społeczności Policyjnej. Pragniemy nadmienić, iż żona naszego Kolegi, Anna Jaremowicz jest pracownikiem Korpusu Służby Cywilnej KWP we Wrocławiu. Wpłaty dowolnych kwot pieniędzy prosimy dokonywać na specjalne subkonto Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego do końca września bieżącego roku (PKOBP Oddział 1 we Wrocławiu): 85 1020 5226 0000 6202 0590 6138 z dopiskiem: „Dla Adama” Prosimy o rozpropagowanie tego apelu wśród Koleżanek i Kolegów. Wszelkie zapytania proszę kierować do: podinsp. Piotra Tomaszewskiego, Naczelnika WdZZPE Zarządu we Wrocławiu CBŚP, tel. 667-631-617,.

Opublikowano: poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Czytaj więcej...  32 bajtów więcej
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Pomoc dla ADAMA 131 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Prosimy o wsparcie dla naszego kolegi policjanta Adama

APEL o pomoc i wsparcie W dniu 11 sierpnia 2018 roku asp. Adam Jaremowicz z Wydziały do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu we Wrocławiu CBŚP, podejmując w czasie wolnym od służby prace naprawcze przy samochodzie uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległych oparzeń ok. 40% powierzchni ciała. Obecnie przebywa w Klinice Specjalistycznej w Siemianowicach Śląskich, gdzie czeka go długotrwała i bardzo bolesna rekonwalescencja. To bardzo rzetelny i oddany sprawie policjant, który swoją służbę rozpoczął wiele lat temu w Straży Granicznej. Zwracamy się z gorącym apelem o wsparcie Adama w tej trudnej sytuacji życiowej. Liczymy, iż w tej sprawie będziemy mogli liczyć na wsparcie całej społeczności policyjnej. Pragniemy nadmienić, iż żona naszego kolegi, Anna Jaremowicz jest pracownikiem cywilnym KWP we Wrocławiu. Proszę o wpłacanie dobrowolnych kwot na nr rachunek bankowy Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego - 85 1020 5226 0000 6202 0590 6138 Wszelkie zapytania proszę kierować do: podinsp. Piotr Tomaszewski, Naczelnika WdZZPE Zarządu we Wrocławiu CBŚP, tel. 667-631-617, e-mail: piotr.tomaszewski@cbsp.policja.gov.pl.

Opublikowano: poniedziałek, 20 sierpnia 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Apel o pomoc !!! 133 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Wiki jest córeczką kluczborskiej policjantki. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną amputacją prawego podudzia. Aby Wiki mogła funkcjonować jak inne dzieci konieczna jest operacja jej nóżki. W wyniku amputacji pęknięta kość tworzy tzw. grot i jest tuż pod skórą, nie jest niczym zabezpieczona.

Aby Wiktoria mogła w przyszłości mieć protezę i móc normalnie poruszać się konieczne jest zabezpieczenie kości, aby nie przebijała się przez skórę i nie łamała się.

W sierpniu Wiktoria ma zaplanowana operację, która odbędzie się w Warszawie i przeprowadzi ją zespół dr. Dror Paleya z Paley Institute na Florydzie. Cena operacji jest bardzo wysoka, a czasu bardzo mało.

W imieniu rodziców oraz kluczborskich policjantów prosimy o wsparcie finansowe, które pozwoli na przeprowadzenie operacji.
KPP Kluczbork:
Pomagam.pl:.

Opublikowano: środa, 18 lipca 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Przez lata Aleksander Heller, policjant z Brennej, pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy 300 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga
Paraliż czterokończynowy - te słowa zabrzmiały jak wyrok. Aleksander Heller, były policjant z Brennej, nie poddaje się. Na jego rehabilitację potrzebne są ogromne środki pieniężne. Teraz każdy może pomóc w jego leczeniu.
Źródło


.

Opublikowano: wtorek, 17 lipca 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

Córka policjanta potrzebuje pomocy. 266 raz(y) oglądano.  
.


IFP Pomaga

Ola córka naszego kolegi,  z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie woj. Dolnośląskie, urodziła się zniewykształconą lewą komorą serca. Potrzebuje operacji i to jeszcze w tym roku. Na przeszkodzie stoją jednak pieniądze.

Tu opisana jest jej historia.

Opublikowano: czwartek, 19 kwietnia 2018
  
  Wyślij artykuł do znajomych  
 

<< 1 2 3 4 >>
Starsze Artykuły
.
Wtorek, czerwca 04
·Elżbieta Witek nowym szefem MSWiA
Sobota, czerwca 01
·Piękne oblicze policji. Urocze rzeczniczki z całego kraju
·Drugie śniadanie... na podłodze. W takich warunkach jedzą policjanci
Czwartek, maja 30
·Odszedł na wieczną służbę
·W wypadku drogowym zginął policjant
·Policjanci uratowali rannego bociana. Bez pomocy by nie przeżył
·Wojewódzkie obchody Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa w Czeladzi
·Radom. Odwołani komendant i szwagier wiceministra
·W Warszawie brakuje ponad tysiąca policjantów
Niedziela, maja 26
·Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Komendanta Głównego Policji - Ostre 2019
 Starsze artykuły
Dodano przepisy:
.
· Dz.U.2003.107.1005 z
· Dz.U.2010.182.1228
· ZARZĄDZENIE NR 1061/2009 Z DNIA 02-09-2009 KGP
· Dz.U. 2005 nr 108 poz. 908
·  Dz. U. 2010 nr 235 poz. 1550 ROZPORZĄDZENIE MSWiA
· ROZPORZĄDZENIE MSWiA Dz.U. 2010 nr 170 poz. 1145
· Zarządzenie MSWiA z dnia 19-06-2007 Dz.U nr 123.857
· Kodeks Karny
· Dz.U.10.181.1227
· Dz.U.10.52.308
· Dz.U.09.207.1600
· Ustawa o Policji
Cytaty
.

Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.

-- Edgar Allan Poe

.
IFP na Facebooku
.

Warto wiedzieć
.


Nasi Partnerzy
.

.

Wypowiedzi na forum pozostają indywidualnymi opiniami ich autorów i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Kanał RSS Internetowego Forum Policyjnego Korzystanie z portalu Internetowe Forum Policyjne oznacza akceptacje regulaminu
Logo witryny podlega prawnej ochronie i zabrania się wykorzystywania go bez zgody autora.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.